Опис
Простий наскільки це можливо, у встановленні і використанні, автомобільний тримач Grand-X MT-02, підійде для смартфонів будь-яких розмірів. Універсальність кріплення дозволяє використовувати даний тримач практично в будь-якому автомобілі, а компактність і невеликі розміри роблять його одним з найкращих виборів для любителів мінімалізму. Одним рухом руки Ви можете легко змінюавати положення смартфону з вертикального на горизонтальне і навпаки, а міцні неодимові магніти надійно тримають смартфон на всіх поворотах і нерівностях дороги.

Особливості:

Мінімалістичний продуманий дизайн: ідеальний тримач для поціновувачів мінімалізму, коли смартфон встановлений, сам тримач Ви навіть не бачите!

Максимально легка установка: кріплення просто приклеюється за допомогою двохстороннього скотчу 3М в любому зручному місці Вашого автомобіля

Простота в використанні: встановіть пластину на задній панелі смартфона і помістіть його на магнітний тримач;

Надійність: неодимові надміцні магніти надійно тримають телефон на панелі, а надійні кріплення - сам тримач у вентиляційному отворі автомобіля;

Повна універсальність: може утримувати смартфон будь-яких розмірів.

Зручність у користуванні: одним рухом руки вертикальне положення смартфона легко змінюється на горизонтальне і навпаки. Так само елементарно телефон кріпиться і знімається.

Автотримач для телефону магнітний Grand-X (кріплення на панель) МТ-02

Артикул MT-02
В наявності
199 грн РРЦ
Характеристики
Назва Автотримач для телефону магнітний Grand-X (кріплення на панель) МТ-02
Новий відгук або коментар
Оцініть товар
Надіслати
Вгору